IŠPARDUOTUVĖ ŠIAULIUOSE! S. Daukanto g. 4.

Pristatymas

Mūsų prioritetai - greitai, pigiai ir žmogiškai.

 • Prekės pristatymo kainos yra nurodytos ir pasirenkamas atsiskaitymo metu. Dažnu atveju net nemokamas. Pristatymas į Kuršių Neriją + 17,38 EUR siuntai.
 • Prekes siunčiame per DPD kurjerį ar kitą atitinamai siuntą ekspedijavimo agentūrą.(iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas) 
 • Gavus Jūsų užsakymą įsipareigojame siuntą suruošti ir išsiųsti per 1-2d.d. (kitu atveju, būtinai su Jumis susisieksime) (dažniausiai išsiunčiama tą pačia darbo dieną jei įmanoma).
  Jei prie prekės yra nurodytas atskiras prekės pristatymo terminas, prieš tai minėti pristatymo terminai negalioja. Užsakant prekę su išskirtiniu pristatymo terminu, pirkėjas sutinka su nurodytomis pristatymo sąlygomis.
 • Pirkėją informuojame apie sėkmingai išiųstą prekę. Taip pat atsiunčiame siunto sekimo numerį, su kuriuo galima sekti siuntą Venipak kurjerio puslapyje.

 • Pristatymo terminas, kurį nurodo kurjeris yra 1-3d.d. (dažniausiai sekančią darbo dieną po išsiuntimo). arba atskirai prie prekės nurodytu terminu.
  Svarbu! priešventiniu periodu (Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir kt.) esant stipriai padidėjusiam kurjerių darbui siuntimo terminas gali nežymiai pailgėti, dėl ko neatsakome ir kompensacijų neteikiame.
 • Svarbu! Jog atsiimdami užsakytas prekes, jas patikrintumėte prie kurjerio. Jei pastebėjote pakuotės pažeidimus, ar komplektacijos neatitikimą, paprašykite siuntų kompanijos darbuotojo surašyti pakuotės pažeidimo aktą, taip pat siuntą nufotografuokite. Tuomet susisiekite su mumis (atsiųskite nuotraukas ir užsakymo informaciją) ir mes nedelsiant spręsime susidariusią situaciją. Visada siekiame abipusio malonaus bendravimo, nemalonių situacijų objektyvaus sprendimo būdų atradimo. Norime, jog Jūs-mūsų klientai būtumėte patenkinti.
 • Esant siuntai sunkesnei nei 30 kg., gavėjas turi pasirūpinti ar pats padėti kurjeriui. Klientas privalo pasirūpinti, kad prekės tilptų ir būtų įmanoma jas galutinai pristatyti. Jei nėra galimybės padėti, rekomenduojama užsakyti užnešimo paslaugą kuri kainuoja 20 Eur. Siuntoms iki 80kg.
 • Prekes siunčiame į Latviją, Estiją, Lenkiją, Suomiją, Austriją, Belgiją, Čekiją, Liuksemburgą, Olandiją, Prancūziją, Slovakiją, Vokietiją, Daniją, Didžiąją Britaniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Vengriją, Švediją, Airiją, Bulgariją, Graikiją, Ispaniją, Prortugaliją, Rumuniją. 

 

Visada maloniai ir drąsiai prašome kreiptis jei turite klausimų ir pasiūlymų. Draugaukime ;)